Aktivity na firemní teambuilding, firemní akci či večírek

Vyberte si, co vaše kolegy nejvíce pobaví! Ať už to bude interaktivní kvíz, soutěž, fyzická aktivita nebo jenom sledování vtipného video sestřihu. Všechno umím přizpůsobit i na míru vaší firmy.

Co zpestřit nástupní dny nováčkům a udělat jim netradiční orientační běh po vaší budově, aby lépe poznali, kde co je?

Co uspořádat soutěž pro kolegy na motivy televizní soutěže „Máme rádi Česko“? Který tým vyhraje na základě znalostí o firmě?

Nechte kolegům ochutnat, jaké to je, pracovat na jeden den v jiném oddělení. Budete překvapeni, jak se zvýší vzájemný respekt.

Nechte své firemní kolegy společně vařit. Někdo krájí, jiný opéká maso, další kompletuje celé jídlo. A to není zdaleka vše.

Podpořte spolupráci mezi kolegy pomocí kreativního tvoření. Nechte je něco společně vyrobit, nerozbít či zkonstruovat. Budete překvapeni, co všechno zvládnou.

Nechte vaše kolegy v týmu uvařit například pizzu ve tříčlenných skupinách, kdy jeden nemůže mluvit, druhý nevidí a třetí neslyší.

Poznají kolegové filmy z ukázky nebo podle hlášky? Rozpoznají písničku za první 3 vteřiny? Nebo jim stačí úryvek textu písně?

Každý si chtěl vyzkoušet, jaké je to soutěžit v Milionáři, Na lovu či v AZ kvízu. Nyní to můžete zažít.

Připomeňte kolegům důležité milníky vaší firmy netradičně pomocí známých filmových hlášek a vtipných scén z populárních seriálů, které každý zná.

Jak se budou asi vaši kolegové tvářit, když budou muset složit zkoušku z „dospělosti“ na základě informací o vaší firmě?

Poznají vaši kolegové, kdo je ten kluk ostříhaný “podle hrnce” nebo ta holka s kostěnými brýlemi a kornoutem v ruce?

Rozřadíme vaše kolegy do týmů jednotlivých zemí a necháme je soutěžit v 5 různých disciplínách. Máme připravené i vítězné medaile.

Nevybrali jste si?

Nevadí, pojďte se spojit a společně zkusíme vymyslet něco na míru přímo pro vaši firmu.