Nechte vaše kolegy najít ty nejdůležitější milníky vaší firmy. Společně pak sestavit časovou osu, které si můžete ve firmě nechat.

Časová osa firemních milníků

Zapojte vaše kolegy na večírku nebo na jiné firemní akci do fyzické aktivity a nechte je sestavit časovou osu z událostí, které byly pro firmu důležité. 

Dáte kolegům zajímavou společnou aktivitu a zároveň podpoříte uvědomění, co všechno vaše firma již dokázala. 

O čem to je

V první části aktivity necháme kolegy, aby společně napsali na lepíky jednotlivé momenty, které byly pro ně i pro firmu důležité. Necháme jim prostor pro diskuzi, ve které se ukáže, co bylo opravdu důležitými milníky. Jednotlivé nápady pak dáme do několika oblastí.

V druhé části rozdělíme kolegy do týmů (podle velikosti skupiny) a dáme jim k dispozici několik výtisků novin a časopisů. Každý tým si vezme jednu z oblastí a na několik papírů vystříhá titulky a obrázky tak, aby je byli schopni nalepit na papíry. Z těchto papírů pak společně seskládají časovou osu firemních milníků.

  • Flipchartové papíry, lepíky, fixy, nůžky, časopisy, noviny, lepidla

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.