Rozřadíme vaše kolegy do týmů jednotlivých zemí a necháme je soutěžit v 5 různých disciplínách. Máme připravené i vítězné medaile.

Firemní olympijské hry

Chcete podpořit soutěživost mezi kolegy, ale i jejich vzájemné propojení? Co bychom udělali na vašem dalším teambuildingu celodenní firemní olympijské hry?

Necháme vaše kolegy se rozdělit do národních týmů, ve kterých pak budou následně bojovat o bronz, stříbro nebo zlato.

O čem to je

Vaše kolegy náhodně rozřadíme do jednotlivých skupin a necháme je, aby si zvolil stát, za který budou soutěžit. V rámci národního týmu si vytvoří vlastní vlajku a vyzdobí soutěžní dresy. Jednotlivé soutěže nejsou orientované na sportovní výkon, ale naopak na pobavení. Cílem je, aby se zapojili všichni a ne jenom nadšení sportovci.

Firemní olympijské hry můžeme koncipovat jako letní, zimní, antické či futuristické. Podle toho také společně vymyslíme odpovídající soutěže.

  • Odpovídající prostor, kde můžeme hry uspořádat (ideální jsou venkovní prostory, ale musíme počítat i s mokrou, vnitřní variantou, pokud by nevyšlo počasí).

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.