Věděli jste, že v kanceláři můžete najít skrytý poklad? Nebude to ale jednoduché. Musíte najít všechny nápovědy a odhalit cestu.

Hledání pokladu v kanceláři

Potřebujete kolegy trochu rozpohybovat, aby jenom neseděli u stolů a nepopíjeli? Co je nechat hledat skrytý poklad přímo v prostorách vašich kanceláří?

Týmy kolegů vybavíme tajnou mapou, která je dovede na místa, kde se skrývají další a další indicie k tomu, aby našli poklad. Kdo bude správný Indiana Jones?

O čem to je

Zastavím se ve vašich kancelářích a společně vymyslíme, co bude poklad pro vaše kolegy a kde se bude skrývat. Domluvíme se, jak moc jim to ztížíme – budou muset procházet jednotlivá patra? Budou muset i do garáže? Nemohla by být strážcem podkladu vaše ochranka?

Každý tým dostane mapu, na které jsou některá místa vyznačena a některá, kterých se budou muset pomocí nápověd dovtípit. Čím větší kreativitu mi dovolíte, tím lepší to bude 🙂 Máte v kancelářích sprchu? Nemohl by to být vodopád, za kterým je něco schované? 

  • Vymyslet podklad, stanoviště a místa, kam chcete kolegy dostat
  • Výzdobu nebo její improvizační prvky

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.