Nechte kolegům ochutnat, jaké to je, pracovat na jeden den v jiném oddělení. Budete překvapeni, jak se zvýší vzájemný respekt.

Na den v botách kolegy

Pokud chcete posílit spolupráci a zvýšit respekt mezi jednotlivými odděleními, které mezi sebou mohou dnes bojovat, zkuste je na jeden den prohodit.

Budou si tak moci vyzkoušet, jak jednoduché je zvedat telefony a odpovídat na dotazy zákazníkům, jak plánovat výrobu, jak udržet konzistentní marketing či jak udělat vyúčtování.

O čem to je

Pro každé oddělení vymyslíme činnosti na 1 den, které zvládne každý i bez velkého zaškolení. Hlavním cílem je ukázat, že žádná činnost ve firmě není sama sebou a že jsou za ní lidé, kteří vynakládají velké úsilí na to, aby vše fungovalo. 

Společně nadefinujeme, které oddělení chceme prohodit nebo jestli budeme aktivitu realizovat jako „kolečko“ pro všechny. Aktivitu většinou realizuji skrze více dní, aby byl zajištěn bezproblémový chod firmy. 

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.