Pojďme se spojit

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.

Co vás může zajímat

Odpovědi na otázky, které vás určitě mohli napadnout.

Je možné aktivity zkombinovat?

Samozřejmě! Vždy se pojďme pobavit o tom, jakou máte představu a které aktivity na to nejlépe sedí tak, aby se vaší kolegové na večírku opravdu pobavili.

Ani to není problém. Stačí, abyste mi řekli vaší představu a 100% něco vymyslíme. Stejně tak nemám problém s tím, že „Ne, tohle neumím“.

Vždycky dobře funguje, když se ve kvíze nebo hrát objeví někdo z kolegů. Pokud je to možné a vaše zaměstnanci jsou k tomu svolní, vždy bych doporučoval postavit kvíz na nich – můžu je vyzpovídat, natočit nebo fyzicky zapojit na místě.

Co se týče techniky – vždy bych rád viděl předem prostor, kde bude zábava probíhat. Je to důležité, abych viděl, jaké je na místě jak technické vybavení, tak i možnosti prostory pro určité hry. Když bychom chtěli například dělat únikovku nebo hledání předmětů, prostor by tomu měl odpovídat.

Vždy doporučuji si promluvit o dynamice týmů a jednotlivých lidí. V některých firmách jsou kolegové více introvertní a individuální hra je pro ně příjemnější. Stejně tak je možné udělat kombinaci – začít s individuální zábavou a pokračovat s týmovou.