Jasně, že z večírků nikdo utíkat nechce. Ale co kdyby si vaši kolegové vyzkoušeli, jak se dostat do zamčeného baru?

Společná večírková únikovka

Když máte v místnosti tikající bombu, máte opravdu velkou motivaci uniknout včas. Ale na večírku? Co kdybychom „zamkli“ všechno jídlo a pití? To už je slušná motivace, ne?

Nechte vaše kolegy po týmech postupně přicházet na další a další nápovědy, které jim pomohou dostat se k vytouženému cíli.

O čem to je

Předem na místě vašeho večírku nebo eventu připravím všechny skryté nápovědy (ať už se jedná o anagramy, kódy, fyzické klíče a podobně). V určitý okamžik pak všem oznámíme, že jídlo a pití, které na večírku je, bude zamčené tak dlouho, dokud se ho někomu nepodaří odemknout. A uvidíte tu snahu 🙂

Kroky v únikovce na sebe jednoduše navazují a pokud by se vašim kolegům opravdu nedařilo, dám jim samozřejmě i drobné nápovědy, aby se mohli posunout dopředu. Pokud je více týmů, je možné každému dát jeden kus například číselné kombinace, aby mohli vše otevřít jedině společně.

 

  • Najít dobrý způsob co a jak zamknout

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.