Nechte své firemní kolegy společně vařit. Někdo krájí, jiný opéká maso, další kompletuje celé jídlo. A to není zdaleka vše. 

Společné vaření s tajným úkolem

Budete překvapeni, jak mohou kolegové z různých týmů spolupracovat, když mají společně něco uvařit. Každý je dobrý na něco jiného – někdo dobře krájí, jiný umí správně propéct maso.

Budete se ale divit co nastane, když kolegové v průběhu zjistí, že nevaří jen tak pro sebe, ale pro někoho jiného, kdo to bude opravdu jíst.

O čem to je

Perfektivní aktivita na podporu spolupráce mezi jednotlivými lidmi v týmu nebo napříč celou firmou. Namícháme kolegy tak, aby nepracovali v týmech tak, jak jsou zvyklí z práce. Přesně naopak. Mají tak šanci se u aktivity lépe poznat a navíc budou vařit pro dobrou věc.

Uvařené jídlo totiž odvezeme dětem do dětského domova, kterým tím uděláme opravdu velkou radost. A za odměnu vašim kolegům přivezeme zpětnou vazbu přímo od dětí.

  • Místo se zázemím, kde se dá vařit a splňuje hygienické podmínky pro výrobu jídla
  • Společně vybereme nejbližší nebo spřátelený dětský domov

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.