Podpořte spolupráci mezi kolegy pomocí kreativního tvoření. Nechte je něco společně vyrobit, nerozbít či zkonstruovat. Budete překvapeni, co všechno zvládnou.

Týmové kreativní tvoření

Podpořte kreativitu vašich kolegů a nechte je vyřešit nesnadný úkol. Jak zajistí, aby se vejce při pádu z výšky 1,5m nerozbilo? Jak postaví Petřín, Eiffelovku nebo mrakodrop z marshmallownů a špaget?

Kolegové mohou soutěžit v týmech o to, kdo vymyslí kreativnější řešení tohoto problému

O čem to je

Rozdělím vaše kolegy do několika týmů (můžeme dokonce pracovat i ve dvojicích) a postupně budeme realizovat jednotlivé challenge a úkoly. K tomu dostanou celou řadu pomůcek, které mohou pomoci tomu, aby úkol zrealizovali – špejle, papíry, izolepu, alobal, vejce, špagety a podobně.

Budete překvapeni, jaká originální řešení vzniknou, protože nikdo nechce prohrát a o to více se snaží. Tuto aktivitu je ideální realizovat i po několika upitých skleničkách, kdy se přemýšlení stává náročnější, ale kreativita naopak stoupá.

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.