Nechte všechny hádat, jestli to, co říkají vaši vybraní kolegové, je pravda nebo lež. Máte tak šanci je lépe poznat.

Věřte nevěřte

Pamatujete si ještě na devadesátkový televizní pořad Věřte nevěřte, kde jste hádali, zdali je daný příběh pravda nebo lež?

To samé můžeme uspořádat pro vaše kolegy, aby se lépe poznali. Společně vytvoříme příběhy vybraných kolegů a ostatní budou muset hádat, zdali je to pravda nebo lež.

O čem to je

Celá hra stojí na principu 2 pravdy a 1 lež, když vybraný kolega musí vymyslet něco, co o něm ostatní nemusí vědět, i když s ním třeba pracují v jednom týmu (například Neumím plavat, Můj nejstarší koníček je zavařování, Chodím 2x týdně do fitka).

Vše s vybraným kolegou natočíme a z těchto videí pak vytvoříme kvíz, kde vždy publiku přehrajeme 2x dané video a nechám je tipovat, co z toho je lež.

V rámci kvízu sbírají kolegové body za správné odpovědi i za rychlost. Tři nejlepší pak dostávají cenu.

 

  • Pár extrovertních kolegů, kteří se nebojí říct něco na kameru
  • Připojení k internetu, projektor, ozvučení na místě večírku
  • Internet v mobilu pro účastníky kvízu na večírku

Věřte nevěřte je možné udělat i se zapojením vašich kolegů přímo na večírku

Všechny kolegy rozdělíme do několika týmů, uvnitř kterého si najdou 3 osoby, kdy každý z nich má svou hlášku. Dvě z toho jsou opět pravdy a pouze jedna je lež. Tu musí ostatní kolegové uhodnout formou hlasování v kvízu.

Mám zájem o zábavu

Už máte představu, co by se vám líbilo nebo to chcete nejdřív probrat a zjistit, jaké jsou všechny možnosti? Nejrychlejší bude se spojit.